Komunitní nadace Blanicko-Otavská

Zámecká 42, 398 11 Protivín, tel.: 382 272 978, fax: 382 272 979, e-mail: info@konabo.cz, web: www.konabo.cz


Komunitní nadace Blanicko-Otavská

 Grantový projekt Komunitní nadace Blanicko-Otavské podporující žáky ze sociálně slabých rodin navštěvující Základní školu v Protivíně.

 

          V  roce 2016 se správní rada nadace rozhodla začít podporovat žáky ze sociálně slabých rodin navštěvujících Základní školu v Protivíně. Tento grantový projekt bude podporovat uvedené školáky financováním školního vybavení a pomůcek, obědů, exkurzí a dalších aktivit v příštích letech.

Žádost o grant je ke stažení ZDE

Zároveň si dovolujeme oslovit i Vás, místní firmy, podnikatele i obyvatele se žádostí o dar do tohoto grantového kola. Jedná se o tzv. matching grant, kdy ke každé darované koruně přidá další korunu nadace do částky 15.000 korun.

 

JAK DAROVAT:

 

1.     Převodem na účet nadace 7312001768/8040 s uvedením variabilního symbolu 333. Do zprávy pro příjemce je třeba uvést jméno a příjmení, případně firmu dárce a zkrácený název grantového kola „ZS PROTIVIN“, pro snadnější identifikaci určení platby. Ideální je ještě zaslat na e-mail nadace kancelář@konabo.cz informaci o daru a údaje o dárci. Poté Vám také bude poštou doručena darovací smlouva a potvrzení o daru pro odečet ze základu daně.

2.     V hotovosti – převezme buď p. Milan Bubeníček, nebo Mgr. Martin Johanna. Na místě Vám bude vydán příjmový pokladní doklad, následně Vám bude poštou doručena darovací smlouva a potvrzení o daru pro odečet ze základu daně.

3.  Nákupem na internetu – Nyní můžete z vašeho elektronického nákupu přispět nadaci přímo do tohoto projektu, aniž byste zaplatili cokoliv navíc. 
V rámci projektu GIVT.cz, který sdružuje e-shopy včetně těch největších, u nichž určitě nakupujete. A ty se zavázaly darovat několik procent ceny vašeho nákupu neziskovce, kterou si sami určíte. Vám to nákup samozřejmě neprodraží, ani vás to nezdrží. Mezi neziskovkami nyní najdete i nás.
Aby procenta z vaší objednávky šla na tento projekt, musí jej zaznamenat aplikace GIVT.cz – buď přijdete na tuto stránku přes odkaz v pravé části této stránky (nebo ZDE ) a v seznamu obchodů vyberete ten svůj. Pokud nechcete na tuto možnost nikdy zapomenout, ZDE najdete chytré rozšížení prohlížeče, které vám vždy na začátku nákupu GIVT připomene
. Tahle varianta je pohodlnější...

    

Děkujeme, že i díky vám můžeme opět pomoci „Dobré věci“.

KOMUNITNÍ NADACE 

BLANICKO-OTAVSKÁ 

Sídlo:

Tyršova 53/2, Písek

Kancelář:

Tyršova 65, Písek

tel. 778 08 08 09

e-mail: kancelar@konabo.cz

web - www.konabo.cz

IČO: 65986920 

č.ú.: 7300001613/8040

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies